1 Pád z milosti

Oblíbená v trezoru, McKayla Maroneyová se snažila skrýt své zklamání, když přišla o zlatou medaili, která vypadala stejně dobře jako ta taška.

2 Žádná dovolená v Římě

Itálie zvítězila na stupních vítězů v individuální soutěži ženských šermů, ale pro stříbrnou medailistku Ariannu Errigo to nebylo vše dolce vita .

3 Stone Faced

Anglický gymnasta Louis Smith nosí v neděli stříbrnou medaili a oční pohled po finále koně.

4 Uskutečnění Tumble

Poté, co vezmeme zlato do gymnastiky mužů, bylo pro Japonce Koheiho Uchimuru hodně těžké vypadat nad svým stříbrem ve finále.

5 Tak blízko a ještě tak daleko

Ruská Viktoria Komová prakticky držel zlato v ruce v gymnastice všude kolem - dokud nám Gabby Douglasová nezbavila ničivou porážku.

6 doba bronzu

Po třech olympijských vystoupeních bez medaile, veterán potápěč Troy Dumais, 32 (na snímku vpravo), s jeho novým partnerem Kristianem Ipsenem, 19 (nakreslený vlevo), nakonec získal svůj hardwarový hardware.

7 Něco je lepší než nic

Kanadští synchronizovaní potápěči Roseline Filion a Meaghan Benfeito se téměř vymanili z medaily - ale nakonec skončili, když zachytili krásný bronz.

The eSports Show: WGL NA, Shenanigans in Go4WoT and ProTips from team DeNova! (Duben 2024).